Ook in de zomer zorgt stepp voor allerlei activiteiten zowel op sportief vlak als louter voor de fun.

Ben je geïnteresseerd in een activiteit, klik dan op de link er naast. Daar kan je gedetailleerde informatie over die activiteit vinden.  

Aanbod van Play on! Tennis & Padel Academy 

Zomerstages in juli en augustus

Wil je jouw skills nog verbeteren en wat routine opbouwen, dan zijn de stages ideaal om dat doel te bereiken. We bieden zowel tennisstages als padelstages aan. Tijdens de vakantie bieden we maar liefst 7 weken tennisstages en padelstages aan voor de jeugd. Ook voor de volwassenen worden er stages georganiseerd. Lees er alles over via deze linken :

Play on! Tennisstages jeugd

Play on! Tennisstages dubbel volwassenen

Play on! Padelstages jeugd

Play on! Padelstages volwassenen  

Competitie op onze club – Schrijf je tijdig in !

We organiseren op onze club enkele tornooien per jaar. Wil je je klassement verbeteren, dan moet je zeker meedoen met onze tornooien. Ben je niet zo’n competitiebeest, maar wil je het eens proberen, dan is een tornooi op je eigen club de ideale opportuniteit. Door mee te doen, steun je bovendien onze club.

Tennis Enkeltornooi – 23/06/2023 – 02/07/2023

 • Ethias Tennis Tour Junior   – Jeugd
 • Lotto Belgian Circuit en Tennis Tour – Volwassenen

Om in te schrijven klik hier.

The Hairmaxx Padel Tour – 19/06/2023 – 25/06/2023

 • Reeksen: Dames 7 P50-P100 en dames 5 P200-P300 / Heren 7 P100-P100, Heren 5 P200-P300 en Heren 2 P500-P700
 • Inschrijvingen zijn afgesloten
 • Supporters op post !

Mini Jorssen Padel Tour- 31/07/2023 – 06/08/2023 

 • Reeksen: Dames 3 P400-P500 / Gemengd 6 P100 – P200 en Gemengd 5 P200-P300 / Heren 4 P300-P400 en Heren 1 P700 – P1000. 
 • De voorinschrijvingen voor de leden (25%/reeks) worden opengesteld vanaf zondag 18/6 om 7:00. Inschrijvingen van 19/06 open voor iedereen.

Om in te schrijven voor de Mini Jorssen Padel Tour klik hier.

Sunweb Tennis Funday Kids – Zondag 9/07/2023

 • Voor wit, blauw, rood, oranje en groen

Om in te schrijven klik hier.

 Tennis- en Padelinterclub      

Tennis Team Cup 2023

Vanaf 26 en 27/08 start de Tennis Team Cup, de vroegere najaarsinterclub met alleen maar dubbels. Samen met je tennisvrienden genieten van spannende wedstrijden, gezellige aprèsmomentjes en heel veel sfeer in de mooiste tijd van het jaar. De kapiteins van de interclubploegen hebben reeds hier informatie over ontvangen. Competitie data zijn : 26-27/08, 2-3/09, 9-10/09, 16-17/09 en 23-24/09.

Wil je nog meedoen, stuur dan nog dit weekend (voor 18/06/2023) een mailtje naar info@stepp.club.

Padelinterclub – Start winterinterclub op 8, 9 en 10/09/2023

De Najaars Interclub Padel wordt dit jaar vervangen door 2 nieuwe formats.
– Cornet Padel Mixed Cup: Competitie voor gemengde ploegen. 
In elke ontmoeting worden 4 wedstrijden gespeeld: rotatie 1 = Dames dubbel, Heren dubbel, rotatie 2 = Gemengd 1, Gemengd 2. (meer info: https://www.tennisenpadelvlaanderen.be/padel/mixed-cup)
– Padel Seniors Cup: Competitie voor heren en dames +40 jaar. Men kan deelnemen vanaf het jaar dat ze 40 jaar worden. (meer info: https://www.tennisenpadelvlaanderen.be/padel/senior-cup)

Beiden gaan door van 8 september tot maximaal 17 december. Een ontmoeting wordt met minimum 4 en maximum 8 spelers afgewerkt. In elke ontmoeting worden 4 wedstrijden gespeeld in 2 rotaties. Bij elke rotatie worden de punten van de 4 opgestelde spelers opgeteld.

Je kan inschrijven als team of individueel via deze link :
* Indien je als team inschrijft (minimum 6 spelers, bij voorkeur 8 spelers), is één inschrijving door de kapitein voldoende voor het volledige team. Zorg er uiteraard wel voor dat al je teamleden akkoord gaan met deze inschrijving en ook optimaal beschikbaar zullen zijn voor de ontmoetingen. Geef ook zeker een reserve-kapitein op.
* Indien je geen volledige ploeg hebt, kan je je ook individueel inschrijven. Met deze inschrijvingen trachten we extra ploegen te vormen in functie van de terreincapaciteit.  

Opgelet – gewijzigde regels:
* Je kan slechts in 1 interclubploeg inschrijven. Wegens het grote succes willen we iedereen de kans geven om interclub te spelen. Hierdoor kan je maar van 1 ploeg deel uitmaken. Uitzonderlijke vervangingen zijn wel mogelijk.
* We vragen je enkel in te schrijven indien je effectief kan spelen. Van de 5 geplande poulemomenten dien je er minimaal 3 beschikbaar te zijn. Check dus zeker de geplande poulemomenten voordat je inschrijft! 

Nog vragen ? Contacteer dan Steve Verelst (0478/74.77.38)

Tennis – Speel met leden van je eigen niveau

Kom in contact met andere leden van stepp! Om nieuwe mensen te leren kennen binnen de club of andere spelers te vinden volgens jouw niveau bestaan er verschillende WhatsApp groepen. Deze kan je terugvinden op de website onder ‘Tennis en padel’ > ‘Tennis – Speel met leden van je niveau’. Hier kan je vrijblijvend andere spelers zoeken om mee af te spreken. Klik op een van onderstaande linken

We hopen dat iedereen met een realistische zelfkennis zich in het juiste niveau inschrijft via de respectievelijke QR-codes. Hierdoor creëer je meer homogene wedstrijden. Wanneer je progressie maakt, kan je na verloop van tijd nog altijd in een hoger groep inschrijven via de beschikbare QR-codes. Je kan jezelf uitschrijven in uw vorige groep maar je bent niet verplicht.

Veel speelplezier gewenst!

Tennis – Zorg voor onze terreinen

Sproeien met dit warm weer is noodzakelijk. Sproei dus steeds na het tennissen door op de knop te drukken. Moest de knop niet werken, dan is er een manuele sproeislang beschikbaar. Laat ook geen lege drankverpakkingen achter, maar deponeer deze in de centrale vuilbakken op de club.

Tennis – Wanneer kan je binnen spelen ?

De tennisterreinen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 zijn te reserveren tijdens het zomerseizoen. Momenteel is het mooi weer. Tijdens de zomer spelen we maximaal buiten. Enkel bij slecht weer mag er binnen gespeeld worden. De spelers die gereserveerd hebben op de outdoor tennisterreinen 1, 2, 3, 4 kunnen bij slecht weer spelen op de indoor tennisterreinen 8, 9, 10, 11. Alvorens de indoorterreinen te betreden moeten de tennisschoenen grondig gereinigd worden. Spelers van terrein 5 kunnen enkel binnen spelen indien er geen lessen zijn en indien er niet gespeeld wordt op terrein 4 (hardcourt terrein). Indien je zeker wilt zijn bij kans op slecht weer, dan reserveer je best op de gravelterreinen 1,2 of 3.

Ladderdag Padel – 17/06/2023

Na 2 periodes van 2 maanden spelplezier sluiten we het eerste seizoen laddercompetitie op de nieuwe locatie af op onze traditionele “LADDERDAG” op zaterdag 17/06/2023. 

Vanaf 13u – 19u kunnen er doorlopend Ladderwedstrijden gespeeld worden. Deze ladderwedstrijden worden ook in aanmerking genomen voor de eindranking.   

 De planning hangt af van het aantal inschrijvingen en zal een paar dagen voordien kenbaar worden gemaakt.  Wij sluiten dan de dag af met een barbecue.   

Meet & Play – 07/07/2023 – 04/08/2023 – 01/09/2023

Onze eerste Meet & Play was een succes. Kom naar onze volgende Meet & play ontmoeting om vriendschappelijke dubbels Tennis of Padel te spelen. Inschrijven is niet nodig. Kom gewoon om 19u langs. Volgende afspraak is 7 juli. Schrijf het alvast in je agenda.

Info Stepp Inn

Jan heeft reeds verlof gepland op volgende dagen :

 • 7 juli 2023
 • van 22 tot en met 30 juli 2023
 • 12 en 13 augustus 2023

Stepp Inn blijft wel open voor drank.

Save the date – Club dag van stepp op 09/09/2023

Save the date – Kerst tennis & padel op 26/12/2023

Bij stepp doen we het samen.  

Bart W., Bart E., Gwen, Mark, Peggy, Phyllis, Sabine, Steve en Karin