Sinds 2019 heeft stepp een samenwerkingsovereenkomst met de Play on! Tennis & Padel Academy voor het organiseren van de tennislessen en de padellessen.

Play on! biedt voor elke leeftijd én voor elk niveau trainingen aan vertrekkende vanuit de tactische uitdagingen van een partijtje tennis of padel. We helpen de spelers op een eenvoudige, leuke en efficiënte manier inzicht te krijgen in het spelen van een wedstrijd en benaderen de techniek als een belangrijk onderdeel om een tactisch plan uit te kunnen voeren.  

Play on! richt zich vooral op het beleven van de spelvreugde op een actieve en attractieve manier, met een voortdurende link naar het spelen van het spel! Zowel kinderen als volwassenen, recreatieve of competitieve spelers kunnen bij ons op een uitdagende manier hun spelniveau opkrikken en genieten van wat tennis of padel allemaal te bieden heeft.

Met grote trots dragen we het kwaliteitslabel Jeugdvriendelijke opleidingsclub GOUD uitgereikt door Tennis Vlaanderen en behoort stepp in samenwerking met Play on! tot het beperkt aantal clubs met dit label. Bekijk deze link: kwaliteitslabel: goud

Ons team van gemotiveerde en gediplomeerde trainers staat klaar om jou op een onderbouwde manier te begeleiden in het waarmaken van jouw ambities! (hoe groot of klein die ook mogen zijn 😉 )

Voor meer info of bij vragen, aarzel niet om contact op te nemen met verantwoordelijke en hoofdtrainster Cindy De Leeuw en An-Sophie Mestach. Dit kan door een mailtje te sturen naar info@play-on.be.