De dagen worden al langer en binnenkort is de lente daar. Hoog tijd om jouw abonnement te vernieuwen bij stepp, zowel voor padel als tennis.
Doe dit op tijd, ruim voor de start van het zomerseizoen. Zo hebben we tijd voor de administratieve verwerking en ken jij geen onderbreking bij het reserveren!
 Tarieven tennis
 Tarieven padel 

Ben jij klaar om een bijdrage te leveren aan onze sportieve stepp familie?
We hebben jouw hulp nodig! Vind je dat bepaalde zaken beter kunnen? Het is nu je kans om hier iets aan te doen.
Word vrijwilliger en maak onze club mee gezelliger, groter en toffer.
We zoeken nog vrijwilligers in verschillende domeinen. We bieden jou de nodige flexibiliteit en ondersteuning.
We vinden vast een vrijwilligersrol die past bij jouw agenda en interesses. Of het nu gaat om evenementen, administratieve taken, communicatie, organisatie van tennis-en of padelevenementen, het in orde houden van de infrastructuur via partners of praktische ondersteuning, we hebben opties die bij jou passen.
Hoe kun je meedoen?
Eenvoudig! Neem contact met ons op via mail info@stepp.club en vermeld in welk gebied je interesse ligt. We nemen dan contact met je op om te bespreken wat het best bij je past. Heb je specifieke vragen, contacteer dan Steve Verelst op het mobiel nummer : 0478 74 77 38

We nemen afscheid van Jan en Merlienke als uitbater van Stepp inn. 18 februari zal hun laatste dag zijn. Zij blijven lid van onze club en we zullen ze nog aan het werk zien op de padelvelden. We willen Jan en Merlienke bedanken voor hun inzet van de afgelopen jaren. 
We verwelkomen tevens Jo, Gwendy en Sabine die met zijn drieën de uitbating van Stepp inn op zich gaan nemen. Officiëel gaan ze pas open op 5 april. Ondertussen houdt de club Stepp inn open, met beperktere openingsuren. Vanaf 5 april zullen de gekende openingsuren terug van kracht zijn.
Wegens de verhuis van materialen dat een wissel met zich meebrengt, zal de bar stepp inn gesloten zijn op 19 en 20 februari.

Play on! Tennis & Padel Academy voorziet tijdens de schoolvakanties leuke tennis-en padelstages. 
Je vindt meer informatie op onze website :
Tennisstages jeugd
Padelstages jeugd
Padelstages volwassenen
Tennisstages Dubbel volwassenen

Inschrijven ? Mail naar info@play-on.be

Wil jij graag mee doen met de tennis funday bij Dropshot Berlare op 24 maart? Schrijf je dan nu in via info@play-on.be!

Wandel mee met stepp. Zondag 25 februari is het weer zover. We maken ons op voor een fikse wandeling en daarna worden we culinair verwend met stoofvlees of een halve kip met frietjes. Vooraf inschrijven is nodig. Dit kan via de QR-code of volgend link : https://bit.ly/3OhH26W

Heb je meer in je mars dan tennissen en/of padellen alleen? Dan is onze jaarlijkse quiz jouw kans om dit te bewijzen. Stel alvast je ploegje samen en schrijf je in. De plaatsen zijn beperkt ! Inschrijvingen doe je per mail naar hermansje@yahoo.com

Een nieuw seizoen, betekent een nieuwe outfit. We hebben nieuwe clubkledij uitgekozen die nog combineerbaar is met de vorige clubkledij. Graag komen we als een sterke club naar buiten tijdens tornooien en interclubontmoetingen. Daarom bieden we een outfit aan zeer democratische prijzen aan.

Kom dus zeker naar onze pasdagen om je clubkledij te bestellen. Daar kan je genieten van een sterke korting.

Categories: News