Ook in de zomer zorgt stepp voor allerlei activiteiten zowel op sportief vlak als louter voor de fun.

Ben je geïnteresseerd in een activiteit, klik dan op de link er naast. Daar kan je gedetailleerde informatie over die activiteit vinden.  

Aanbod van Play on! Tennis & Padel Academy 

Zomerstages in juli en augustus

Wil je jouw skills nog verbeteren en wat routine opbouwen, dan zijn de stages ideaal om dat doel te bereiken. We bieden zowel tennisstages als padelstages aan. Tijdens de vakantie bieden we maar liefst 9 weken tennisstages en padelstages aan voor de jeugd. Ook voor de volwassenen worden er stages georganiseerd. Lees er alles over via deze linken :

Play on! Tennisstages jeugd

Play on! Tennisstages dubbel volwassenen

Play on! Padelstages jeugd

Play on! Padelstages volwassenen  

Competitie op onze club – Schrijf je tijdig in !

We organiseren op onze club enkele tornooien per jaar. Wil je je klassement verbeteren, dan moet je zeker meedoen met onze tornooien. Ben je niet zo’n competitiebeest, maar wil je het eens proberen, dan is een tornooi op je eigen club de ideale opportuniteit. Door mee te doen, steun je bovendien onze club.

Stepp Tennis Tour – TOP SPORT Enkel Tornooi – 21/06/2024 – 30/06/2024

 • Ethias Tennis Tour Junior   – Jeugd
 • Lotto Belgian Circuit en Tennis Tour – Volwassenen
 • Inschrijvingen – weldra afgesloten
 • Inschrijven via deze link klik hier

Sunweb Tennis Fundays Kids Zomer – Zondag 14/07/2024

 • 10u : rood, groen en 13u : oranje
 • Inschrijven is nu mogelijk
 • Inschrijven via deze link klik hier

Stepp Tennis Tour – KOMPACT x HECTOR Dubbel Tornooi – 20/09/2024 – 29/09/2024

 • Reeksen : Dubbel dames 4-5-6-7-8, dubbel gemengd 3-4-5-6-7-8, dubbel heren 3-4-5-6-7-8
 • Inschrijven vanaf 23/08/2024
 • Inschrijven via deze link klik hier

The Hairmaxx & Altrex Padel Tour – 21/06/2024 – 23/06/2024

 • Reeksen: Dames P100, Gemengd P400, Heren P100-P300-P700
 • Inschrijvingen zijn afgesloten
 • Supporters op post !

Stepp Cupra Padel Tour 2 – 12/07/2024 – 14/07/2024

 • Reeksen: Dames P50-P300, Gemengd P100, Heren P200 
 • Inschrijven kan tot zaterdag 06/07/2024
 • Inschrijven via deze link : klik hier

Stepp Cupra Padel Tour 3 – 29/07/2024 – 4/08/2024

 • Reeksen: Dames P50-P20-P400, Gemengd P200-P300, Heren P200-P400-P500 
 • Inschrijven kan van zodra de nieuwe klassementen bekend zijn
 • Inschrijven via deze link : klik hier

Stepp Padel Tour Junior – Vrijdag 23/08/2024

 • 10u : Jongens/Meisjes U12
 • 13u30 : Jongens/Meisjes U16
 • Inschrijven kan van zodra de nieuwe klassementen bekend zijn
 • Inschrijven via deze link : klik hier

Stepp Cupra Padel Tour 4 – 02/09/2024 – 8/09/2024

 • Reeksen: Heren P1000
 • Inschrijven kan van zodra de nieuwe klassementen bekend zijn
 • Inschrijven via deze link : klik hier

Padelinterclub      

Padelinterclub – Binnenkort kan je je inschrijven !

De Najaars Interclub Padel gaat binnenkort van start. Deze bevat 2 competities :
– Cornet Padel Mixed Cup: Competitie voor gemengde ploegen. 
In elke ontmoeting worden 4 wedstrijden gespeeld: rotatie 1 = Dames dubbel, Heren dubbel, rotatie 2 = Gemengd 1, Gemengd 2. (meer info: https://www.tennisenpadelvlaanderen.be/padel/mixed-cup)
– Padel Seniors Cup: Competitie voor heren en dames +40 jaar. Men kan deelnemen vanaf het jaar dat ze 40 jaar worden. (meer info: https://www.tennisenpadelvlaanderen.be/padel/senior-cup)

Beiden gaan door van 6 september tot maximaal 15 december. Een ontmoeting wordt met minimum 4 en maximum 8 spelers afgewerkt. In elke ontmoeting worden 4 wedstrijden gespeeld in 2 rotaties. Bij elke rotatie worden de punten van de 4 opgestelde spelers opgeteld.

Je kan inschrijven als team of individueel na bekendmaking van nieuwe klassementen. Het inschrijvingsformulier wordt verspreid via de whatsapp groepen. Hou ze in het oog.

Je kan inschrijven als team of individueel. :
* Indien je als team inschrijft (minimum 6 spelers, bij voorkeur 8 spelers), is één inschrijving door de kapitein voldoende voor het volledige team. Zorg er uiteraard wel voor dat al je teamleden akkoord gaan met deze inschrijving en ook optimaal beschikbaar zullen zijn voor de ontmoetingen. Geef ook zeker een reserve-kapitein op.
* Indien je geen volledige ploeg hebt, kan je je ook individueel inschrijven. Met deze inschrijvingen trachten we extra ploegen te vormen in functie van de terreincapaciteit.  

Heb jij zin om mee te doen met deze recreatieve competitie tegen bevriende clubs uit de buurt. Maak je dan kenbaar en vul het formulier in : https://bit.ly/4ehqOGs

Bijna alle clubkledij is geleverd. Zowel dames als heren als jeugd. Kom zeker langs om je kledij op te halen tijdens het eerste weekend van ons tornooi. Vanaf vrijdagavond 21/06 tot 23/06 ben je welkom om jouw kledij op te halen. Vraag naar Steve.

Tennis – Speel met leden van je eigen niveau

Kom in contact met andere leden van stepp! Om nieuwe mensen te leren kennen binnen de club of andere spelers te vinden volgens jouw niveau bestaan er verschillende WhatsApp groepen. Deze kan je terugvinden op de website onder ‘Tennis en padel’ > ‘Tennis – Speel met leden van je niveau’. Hier kan je vrijblijvend andere spelers zoeken om mee af te spreken. Klik op een van onderstaande linken

We hopen dat iedereen met een realistische zelfkennis zich in het juiste niveau inschrijft via de respectievelijke QR-codes. Hierdoor creëer je meer homogene wedstrijden. Wanneer je progressie maakt, kan je na verloop van tijd nog altijd in een hoger groep inschrijven via de beschikbare QR-codes. Je kan jezelf uitschrijven in uw vorige groep maar je bent niet verplicht.

Veel speelplezier gewenst!

Tennis – Wanneer kan je binnen spelen ?

De tennisterreinen 1, 2, 3, 5, 6, 7 zijn te reserveren tijdens het zomerseizoen. Hopelijk is het binnenkort droog weer. Tijdens de zomer spelen we maximaal buiten. Enkel bij slecht weer mag er binnen gespeeld worden. De spelers die gereserveerd hebben op de outdoor tennisterreinen 1, 2, 3, 5 kunnen bij slecht weer spelen op de indoor tennisterreinen 8, 9, 10, 11. Alvorens de indoorterreinen te betreden moeten de tennisschoenen grondig gereinigd worden. Spelers van terrein 5 kunnen enkel binnen spelen indien er geen lessen zijn. Indien je zeker wilt zijn bij kans op slecht weer, dan reserveer je best op de gravelterreinen 1,2 of 3.

Meet & Play – 19/07/2024 – 30/08/2024

Onze eerste Meet & Play was een succes. Kom naar onze volgende Meet & play ontmoeting om vriendschappelijke dubbels Tennis of Padel te spelen. Inschrijven is niet nodig. Kom gewoon om 19u langs. Volgende afspraak is 19 juli. Schrijf het alvast in je agenda.

Bij stepp doen we het samen.  

Pieter, Mark, Peggy, Wim, An, Catherine, Steve en Karin